fbpx
532 068 86 80
info@xlargeyasam.com

Sağlıklı Yaşam Desteği

Sağlıklı Yaşam Desteği

Kilomuz azıcık fazla da olsa, çok fazla da olsa hepimiz dönem dönem “diyet” yapmayı denemiş, kiloları bir almış bir vermişizdir.

Sağlıklı bir yaşama sahip olmak için en yapmamız gereken de aynen budur işin gerçeği.

Ne kilo verme süreci, ne de sağlıklı kiloyu koruma süreci, tek başına başarılması pek de mümkün olan süreçler değildir.

Kilo kaybının sağlıklı olması ve verilen kiloların bir daha geri gelmemesi bir süreçtir ve bu sürecin faydalı olması için:

  • Fazla kilonun sebeplerinin net olarak anlaşılması ( beslenme bozukluğu, hormonal dengesizlik, tiroid problemleri vs…)
  • Sorunun kökenine uygun bir yaklaşım ile çözüme gidilmesi ve
  • Bu sürecin diyetisyen, gerekiyorsa doktor ve uzmanlar ile birlikte planlanması ve yürütülmesi gereklidir.

XLarge Yaşam olarak, bu süreçte ilk aşamadan itibaren yanınızdayız.

Sağlıklı beslenme desteğimiz ile hem sizin vücudunuzun ihtiyacına uygun bir şekilde oluşturulan beslenme planınızı günlük olarak üretip size ulaştırıyoruz, hem de ihtiyacınız olduğu anda birebir canlı destek sunuyoruz. Örneğin çarşamba akşamı bir davete gittiniz ve size gelen yemeğinizi değil de gittiğiniz yerde ikram edilen yemeği yemek durumundasınız. Anında bize ulaşabilir, whatsapp tan veya telefonla “ben bunu mu yemeliyim, ne benim programımı bozmaz ” diye bizden destek alabilirsiniz.

Veya spor yapmakta zorlanıyor musunuz? Bir türlü yapmanız gerektiğini bildiğiniz yürüyüşleri, sporu yapamıyor musunuz? Kaytarıyor musunuz? İstediğiniz zaman bize ulaşıp destek alabilirsiniz. Sizinle birlikte yürüyüş arkadaşlığı yapabilir, size sağlıklı yaşam yolunda her türlü destek olabiliriz.

“Diyet” kavramını hayatınızdan çıkarıp, sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam kavramını hayatınıza yerleştirdiğinizde inanın her şey çok daha güzel olacak. Biz de bunu başarmanız için her zaman yanınızdayız.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.